Čištění a servis projektorů

Potřebujete zkontrolovat stav Vaší servisní zakázky ? - ZDE

Provádíme odborné čištění a výměnu lamp v projektorech přímo u zákazníka.

V případě potřeby je možné naplánovat výjezd našich techniků, kteří na místě demontují původní lampu a nainstalují lampu novou. Nebo máte možnost po dohodě zaslat projektor na adresu společnosti AV FACTORY s.r.o., Servis projektorů, Veronské náměstí 586, Praha 10, 109 00, kde bude odborně rozebrán, vyčištěn a vadná lampa vyměněna. Následně je projektor zaslán zpět zákazníkovi.

Profesionální servis projektorů provádíme již mnoho let a tým techniků je průběžně proškolován na servis nových zařízení.

V případě zájmu o čištění nebo servis je možné se obrátit na HOTLINE LINKU: +420 602 300 061 nebo na pevné lince +420 223 003 923, které jsou v provozu denně od 8:30 - 16:30 a odborný technik zodpoví Vaše případné dotazy a pomůže vyřešit problém.

Pokud nenaleznete model projektoru nebo projekční TV, do kterého náhradní lampu potřebujete, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení a náš pracovník se pokusí, bude-li to možné, pro Vás lampu zajistit.

HROMADNÉ ČIŠTĚNÍ PROJEKTORŮ - pro školy a větší organizace s projekční technikou nabízíme služby hromadného servisu, které jsou cenově velmi zvýhodněny a obsahují nadstandardní služby, včetně kompletní demontáže a montáže projektorů v místě instalace. Neváhejte se na nás obrátit.

Nečastější chyby uživatelů, které řešíme v našem servisním středisku